Sektörel tecrübesi ve kalitesi üretimi ile ürünlerini yurt içi ve yurt dışına pazarlayan AYDIN PLASTİK, 1973 yılından beri hizmet vermektedir. Müşterilerine verdiği önemli hizmet, kaliteli ürün anlayışı ve son teknoloji ile plastik sektöründe hızla büyümektedir.

Ürünlerini standartlara uygun olarak ve tamamıyla kendi bünyesinde üretmekte olan AYDIN PLASTİK, kalite güvence sistemini doğrultusunda kategorisine uygun olan ham maddeyi kullanmakta, yurt içi – yurt dışı satış ve satış sonrası hizmetlerini artırarak devam etmektedir. 

Tecrübeli personeli ile ileriyi görebilen ve her geçen gün özel sistemlerle yenilenmiş olarak, plastik sektöründe faaliyetlerinde devam etmekte olan  AYDIN PLASTİK bugün Türkiye’nin önemli üreticileri arasındadır. Yaptığı yatırımlarla kısa sürede sektörün plastik gereksinimlerini karşılar bir kapasiteye ulaşan  AYDIN PLASTİK, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

AYDIN PLASTİK, müşterisinin memnuniyetini sağlamayı ve bunu sürekli kılmayı temel amaç olarak benimser.

Hedefi, kalitesini ilerleyen yıllarda daha ileriye götürerek, istikrarlı büyümeye müşterileriyle birlikte devam etmektedir.